(به نام خداوندی که از سهر مهر بخشش فراگیر و همیشگی دارد)                  سلام این وبلاگ حاصل تلاش و تجربیات من یعنی محمد میباشد که از جون و دل براتون نوشتم خواهش میکنم تمام مطالب سایت را به دقت بخونید و نگران طولانی بودن مطلب نباشید.من همیشه در زندگی ام از کودکی تا الان از ی بدم میاد و همیشه هم حرف راست میزنم و کلأ از دروغ گفتن متنفرم به هر حال خدا خودش شاهده همه ی اتفاقات زندگی من است که من همه ی اتفاقات را اینجا نوشتم و اینجاحاصل تلاش شبانه روزی من است .برادران و خواهران پاک خوب توجه کنید تمام اشتباهاتی  را که ما در زندگی شخصی مان انجام میدهیم مقصر اصلی خود ما هستیم یعنی تا خود ما نخواهیم هیچ کاری انجام نمیشه و تا خود ما نخواهیم هیچ گناهی صورت نمیگیره که مانع رسیدن  ما به اهداف و موفقیتهایمان شود.همه ی انسانها به گونه های متفاوت دوست دارند زندگی کنند یکی دوست داره بدون هیچ دینی زندگی کنه یکی دوست داره نماز نخونه کلأ هر انسانی در جهان یک نوع روش و رفتاری دارد اما باور کنید من این مطالب و برای سرگرمی و یا ادعای بودن و یا با ایمان بودنم ننوشتم من اومدم اینجا بهتون بگم که ای جوون مجرد ای برادر ای خواهر من همه ی راهها را رفتم هیچ راهی بهتر از دوستی با خدا نیست. بیایید به سمت خدا و توبه کنید که خداوند از زمین و آسمان برایتان برکت . روزی و ثروت میفرستد باور کنید اگه باور نمیکنید خودتون یه روزی با چشمان خودتون میبیند

مراقبه ای ساده همراه با آرامشی بدون قابل توصیف

عاقبت شوم همنشینی با دوستان خلافکار

مروری کلی بر عوارض و ضرر های خودارضایی از نظر بزرگترین پزشکان و روانشناسان دنیا

,زندگی ,ی ,روزی ,خدا ,دوست ,    ,همه ی ,خود ما ,من است ,باور کنید

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مبل تختخواب شو .:: تنفّس صــــبح ::. وزن دانلود جزوه حسابان دوازدهم ریاضی قارچ گانودرما لوسیدوم کتابخانه عمومی الغدیر وبلاگ معرفی بهترین محصولات لوازم آرایشی و بهداشتی برش لیزر بهترین نرم افزار CRM ایران ( مدیریت ارتباط با مشتری ) دانلود کتاب کمک حافظه حقوق تجارت علی فلاح